Firma Tech-Project powstała w roku 2011 jako jednoosobowa działalność pod nazwą Tech-Project Karol Miąskiewicz.

W roku 2014 działalność ta została przekształcona w Tech-Project Sp. z o.o.

 

Od początku działalności jesteśmy aktywni w przemyśle maszynowym, elektrotechnicznym i transportowym.

Działalność spółki ukierunkowana jest na współpracę z renomowanymi producentami maszyn i urządzeń z Niemiec, Szwajcarii oraz lokalnymi klientami i kooperantami z Polski.

Nasi klienci produkują specjalistyczne urządzenia elektrotechniczne i elektroniczne, oraz maszyny przemysłowe

Bazując na wieloletnim doświadczeniu z klientami o wysokich wymaganiach – wypracowaliśmy rozwiązania organizacyjne spełniające ich wymagania zarówno jakościowe oraz terminowe.

Zastosowanie najnowocześniejszych osiągnięć techniki w zakresie obróbki metali gwarantuję na wysoką wydajność naszej produkcji, oraz korzystne warunki cenowe.

Posiadamy również wdrożony i funkcjonujący system zarządzania jakością wszystkich działów firmy ISO9001:2015 audytowany przez prestiżową jednostkę Dekra.

 

Celem naszej firmy jest wyjątkowość w zakresie świadczonych usług, poprzez rozwój specjalnych i innowacyjnych technologii.

Dążymy do uzyskania znaczącej przewagi konkurencyjnej na lokalnym i międzynarodowym rysunku poprzez innowacyjność, najwyższą jakość, wywiązywanie się z zobowiązań i doskonałość organizacji.

Wyjątkowość opierać się będzie również na profesjonalizmie, wiedzy i innowacyjności naszych pracowników, dzięki ciągłemu inwestowaniu w ich rozwój osobisty.

Permanentnie dążymy również do rozwoju sieci zaufanych i profesjonalnych dostawców, którzy będą wspierać nas w osiągnięciu zamierzonych celów.

+48 609 425 898
ul. Inwestycyjna 4 26-600 Radom
Polityka prywatności